NÁŠ TÝM

MgA. Martin Vasquez, Ph.D.

Managing Director

 

Vystudoval Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval celou řadu výcviků a stáží v oblasti komunikace a to i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Jeho školeními a tréninky od roku 2001 prošlo přes 12 500 zaměstnanců mnoha společností. V zahraničí vedl řadu seminářů, např. v Die VILLA v Německém Lipsku, ve francouzském La Rochelle, polském Krakově nebo v Birminghamu ve Velké Británii. Posledních 17 let se s veškerou vášní věnuje improvizačnímu divadlu. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 v nakladatelství Grada vydal knihu s názvem „Buďte mistry improvizace!“ a v roce 2015 „Trénink mistrů improvizace“.

Key Account Manager

Produktová manažerka a lektorka vzdělávacího a výzkumného centra IMPRO INSTITUT, kariérní poradkyně, koučka efektivní argumentace a vyjednávání o plat. V rámci programu work-life-ballance zdůrazňuje práci s rozvojem intuice a pozitivního myšlení. Její největší životní vášní je tanec, proto se v rámci IMPRA zaměřuje především na obor kontaktní improvizace. Teoretické zázemí čerpá z kontinuálního vzdělávání a návštěvy odborných seminářů v oblasti efektivní argumentace a komunikace, zvládání konfliktů a práce s emocemi. Zabývá se tréninkem pracovních týmů, teambuildingem a koučováním jednotlivců: „Nepředávám hotové informace. Mým jediným cílem je vytvářet bezpečný prostor pro ujasňování hodnot a životních priorit.“

Mgr. Kristýna Hypšová

Project Manager

Absolventka mediální komunikace na FSV UK v Praze, více jak 15 let se věnuje divadlu jako herečka a režisérka. Posledních 10 let působí v amatérském divadle Divadle EXIL v Pardubicích. Její profesí je komunikace, kam řadí aktivity, jako je tvůrčí psaní,herectví, moderování, fundraising a PR. Organizuje společenské akce a vzdělávací kurzy. V letech 2010-2015 vedla na Univerzitě v Pardubicích předmět Dramaturgie a produkce kulturního pořadu. V současnosti se věnuje jako lektorka kurzům v Pardubicích. Aplikovaná improvizace, kterou se zabývají svým způsobem všichni lektoři IMPRO INSTITUTU, je pro Kristýnu hlavně zkoumání performativní složky komunikace ve veřejném prostoru, protože..."my všichni hrajeme divadlo". Nejtěžší je ale zahrát sám sebe. Ke studiu této role Kristýna využívá trénink improvizace, četbu a bezmotorové létání.

Mgr. Zuzana Labudová, Ph.D.

Trenér

 

Vystudovala mediální a komunikační studia a genderová studia, doktorát získala v oboru aplikované etiky. Dvacet let tvoří osvětové programy a vede kurzy a workshopy v oblasti rovných příležitostí, komunikace mezi muži a ženami a pracovní i osobní etiky. Kromě firemní klientely (Daikin Industries CZ, Chládek a Tintěra) a veřejného sektoru (MČ Praha 4, MČ Praha 8) se s láskou věnuje také vyučujícím (poslední dva roky vede vzdělávací projekt Odlišnost inspiruje) i veřejnosti (workshop mediálních dovedností pro ženy na Kongresu žen 2015). Je členkou Genderové expertní komory ČR. Pravidelně publikuje v médiích, byla například hostem Radiožurnálu a v listopadu 2017 hovořila o vztazích žen a mužů v 21. století na konferenci TEDxPrague 2017: Krásný nový svět.

David Svoboda

Trainer

David utilizes over 15 years of foreign experience from Intel Corporation, where he was responsible for market enabling and also helped to implement internal communication. David runs workshops of innovative presentation skills, graphic design for non-designers and MindMaps (certified directly by their creator Tony Buzan). He is an ambassador of Jan Melvil Publishing and cooperated on the Czech translation of the bestseller "TED Talks" – official guide of public speaking from TED curator Chris Anderson. David cooperates with TEDx Prague, where he helps Czech and English speakers to master the art of public speaking and excel on stage.

Sebastian James

Vystudovaný psycholog a akreditovaný psychoterapeut. Absolvoval čtyřletý výcvik ve skupinové psychoterapii včetně supervize a tři roky výcviku v rodinné terapii. Jeho práci výrazně ovlivnil Brad Blanton - americký psychoterapeut a autor knihy Radikální upřímnost, u kterého se osobně učil čtyři roky a jehož knihu v roce 2016 přeložil pro nakladatelství Maitrea. Mezi to nejlepší, co umí jako profesionál nabídnout, patří intenzivní workshopy Radikální otevřenosti. Každých čtrnáct dní také pořádá večerní mužsko-ženské skupiny upřímného sdílení. Dále se věnuje individuálním konzultacím a párové i rodinné terapii.

Trenér

 

Absolvent andragogiky na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a na hamburské universitě. Před15 lety se začal zabývat tématy, které mají přinést témata hry, zábavy, humoru, energie, radosti a smíchu jak veřejnosti, tak do firem a organizací a později dal celému projektu název Smíchologie. Je prvním učitelem jógy smíchu v ČR (a SK) a v této oblasti má již více než 300 žáků. ČR reprezentuje například v mezinárodní sítě Laughter Yoga International a je členem dalším mezinárodních organizací.  V oblasti seminářů pro firmy a organizace se zabývá tématy, která zahrnují témata osobního rozvoje v oblasti wellness-fitness-happiness. Vedle toho se věnuje změnovým projektům organizačního rozvoje (Morpheus) a facilitaci kreativních procesů (Ideonaut). Je zakladatelem Nudné konference, originálního formátu stand-up komiky, která má charakter parodie populárních konferencí a je založena na inteligentním absurdním humoru. Spoluzaložil recesistické Hnutí Nevím a je členem klubu ekcentriků. S Impro Institutem spolupracuje od jeho vzniku. 

JUDr. Simona Trávníčková, Ph.D.

Trenér

 

Baví ji práce s motivovanými a kreativními lidmi, kteří se snaží měnit zaběhnuté věci k lepšímu. Společně s nimi ráda hledá cesty, jak v atmosféře otevřené komunikace nastavit příjemné pracovní prostředí a to si trvale udržet.Vystudovala práva na PrF Masarykově univerzitě v Brně, v současné době se věnuje rozvoji soft skills a právnických dovedností u vysokoškolských studentů a pedagogů na PF Univerzity Karlovy v Praze. Kontakt s právní praxí si udržuje v roli asistentky soudkyně Nejvyššího soudu. Je členkou Správní rady spolku Prázdninová škola Lipnice, kde od roku 2009 připravuje experimentální kurzy osobnostního rozvoje pro dospělé a metodické kurzy v oblasti zážitkové pedagogiky.

 

Kromě lektorské práce ji baví a život naplňuje divadlo. Je herečkou improvizačního divadla Bafni. Hraje v divadle KočéBR. V současné době ji můžete vidět jako slečnu Ratchedovou v Přeletu nad kukaččím hnízdem v inscenaci brněnského Divadla Járy Pokojského.

Mgr. Tomáš Andrášik

Consultant

 

Absolvoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor učitelství anglického jazyka a nyní se v rámci doktorského studia věnuje aplikované improvizaci v osobnostně sociální rozvoji a ve výuce anglického jazyka. Vyučuje zde také takto zaměřené předměty. Absolvoval řadu workshopů a seminářů se špičkovými zahraničními i tuzemskými lektory v oblasti aplikovaného dramatu, zážitkové pedagogiky a improvizace. Působí jako lektor aplikované improvizace, soft skills, zážitkové pedagogiky a angličtiny ve firmách a organizacích. Je garantem kurzů školy improvizace v brněnském Impact Hubu. Má bohaté zkušenosti v práci s dospělými i dětmi. Mimo korporátní prostředí pracuje se stálým hereckým souborem v Horáckém divadle Jihlava a věnuje se práci s mládeží.

Please reload