top of page

REFERENCE

"Účastníci hodnotili trénink jako velmi přínosný, v některých bodech jako velmi objevný. Oceňovali především jeho praktickou a hravou formu bez zbytečných teoretických pasáží, otevřenost při řešení konkrétních pracovních problémů, např. neproduktivních meetingů."

Jitka Hrubá / Sr Manager of SMA Project Mngment. team

LEGO Production s.r.o.

"Během jednodenního workshopu s členy business teamu EBU společnosti Vodafone vyzkoušet a natrénovat dynamické techniky obchodní prezentace. Nabídnout a ukázat nové možnosti prezentace, přivést účastníky k vyjetí ze zajetých stereotypů komunikace s obchodními partnery. Skrze improvizační techniky naučit novým postupům při prezentaci, networkingu a obchodním jednání."

Pavlína Šiková / Direct Marketing & Event Specialist

Vodafone Czech Republic

ORGANIZACE VÝJEZDNÍHO ZASEDÁNÍ - FIREMNÍ DNY

"S celkovou organizací naprostá spokojenost. Velmi kladně hodnotíme, že pořadatel myslel na vše a flexibilně řešil případné nastalé komplikace. Pro mnohé z nás bylo IMPRO před akcí neznámým pojmem, se kterým jsme se nikdy v životě nesetkali a netušili, co si pod ním představit. Po akci vzpomínka na milé a příjemně strávené chvíle, kdy jsme si sami před sebou dovolili dělat chyby a nebýt přespříliš vážní."

Veronika Heroldová / HR Coordinator

ORBIT s.r.o.

Please reload

bottom of page